DARMOWA DOSTAWA OD 150 PLN
Koszyk
0.00 
O nas

A to wszystko zaczęło się od bloga...

Najlepiej nas przedstawić, pokazując Ci naszą długą i niezwykła przygodę z kiszonkami.

Krzysztof Wolarczyk, pomysłodawca i głowa rodziny Pozytywnie Zakiszonych, początkowo nie marzył nawet o tym, że kiszonki otworzą mu drogę do założenia własnego sklepu. Wszystko zaczęło się od skromnych wpisów na blogu, w których opisywał (czasami korzystając z niezwykle barwnego języka) swoje najlepsze przepisy na najsmaczniejsze kapusty, ogórki czy zielone truskawki.

Z każdym wpisem, zainteresowanie wokół bloga rosło. Czytelnicy, zarażeni pozytywną energią bijącą z publikacji Pana Krzysztofa, coraz mocniej zachęcali go do otworzenia własnego sklepu z kiszonkami.

Każdego dnia, liczba zainteresowanych powiększała się, liczba zapytań oraz próśb ciągle rosła…i tak to się wszystko rozkręciło!

Dzięki pomocy jego żony, Iwony, oraz licznej grupy wiernych przyjaciół, Krzysztof mógł przeobrazić swoją największą pasję w niezwykły sposób na życie.

Co wyróżnia Pozytywnie Zakiszonych?

Rodzinna atmosfera
Sklep od pasjonatów dla pasjonatów… i nie tylko!
Wszystkie produkty pochodzą z rodzinnych farm!
Możemy zagwarantować najwyższą jakość!
Poznaj Krzysztofa:

Wielki pasjonata, może pochwalić się wyśmienitym poczuciem humoru i oczywiście jest Pozytywnie zakręcony na temacie kiszonek. Nie zagnie go żadne Twoje pytanie - robi to co kocha i zna się na tym jak mało kto!

Poznaj Iwonę:

Prowadzi razem z Panem Krzysztofem sklep. Od zawsze wspierała go w pasji do kiszenia. Razem stanowią niezwykle profesjonalną i wyjątkową parę!